Uçat Bileti

kapat

Facebook Sayfamızı Begenin

kapat
TRAKYA -EDİRNE-KIRKLARELİ-TEKİRDAĞ-MÜREFTE-ŞARKÖY
TRAKYA -EDİRNE-KIRKLARELİ-TEKİRDAĞ-MÜREFTE-ŞARKÖY ,TRAKYA -EDİRNE-KIRKLARELİ-TEKİRDAĞ-MÜREFTE-ŞARKÖY  fiyatı
Kategori: Yurt İçi Turlar
Tur Adı: TRAKYA -EDİRNE-KIRKLARELİ-TEKİRDAĞ-MÜREFTE-ŞARKÖY
Zaman Aralığı: 3 Gece 4 GÜN
Fiyatı: 422.75 TL / 445.00 TL


Tur Detayı

Yurt içi turları için tıkyın ...

Yurt İçi turlar için tıklayın ....

Hafta sonu turları için tıklayın...

Günü birlik turlar için tıklayın...

 

1.GÜN: ANKARA-KIYIKÖY
Saat 23.300’da.TEM Otoyolundan Çerkezköy, Saray istikametinden sabah saatlerinde Kıyı köy’e varış.

2.GÜN: KIYIKÖY-KIRKLARELİ-EDİRNE
Sabah kahvaltısından sonra Rumca ismi midye olan Kıyıköy gezimize başlıyoruz. Papuç ve Kazan derelerinin ortasında yeşille mavinin kucaklaştığı Kıyıköy’den Karadeniz seyri sonrası 9.yy Bizans Kaya kiliselerinin güzel bir örneği olan Aya Nicola Manastırının (Kaya oyma manastır) görülmesi. Kazan ve Papuç derelerinin denize döküldüğü muhteşem sahilde gezinti ardından Kırklareli’ne hareket. Hızır Bey Camii ve Bedesteninin görülmesi. Öğle yemeği. Kırklar Anıtı, Kırklareli Müzesi ve İstasyon Caddesinde serbest zaman. Edirne’ye hareket otele yerleşme, akşam yemeği ve geceleme.
3.GÜN: EDİRNE-BABAESKİ-LÜLEBURGAZ-TEKİRDAĞ
Sabah kahvaltısından sonra Edirne şehir gezimize Karaağaç bölgesinden başlıyoruz. Tunca ve Meriç nehirleri üzerinden Karaağaç bölgesine geçiş. Yunanistan sınır kapımız olan Pazar Kule Sınır Kapısına varış.Sınır kapısının görülmesi ardından Karaağaç merkeze hareket.Karaağaç tren istasyonu ve Lozan Anıtı’nın gezilmesi ardından günümüzde Trakya Üniversitesi tarafından restore edilerek günümüzde  Sağlık Müzesi olarak hizmet veren II. Beyazıt Külliyesi, Kırkpınar Güreşlerinin yapıldığı Saray içi’ Adalet Kasrı gezileri ardından Mimar Sinan’ın Ustalık Eserim dediği Selimiye Camii ve  Ali Pasa Bedesteni gezilerinden sonra öğle yemeği, serbest zaman.3 Şerefeli Cami;Eski Camii ,Makedonya Kulesi ve Arkeolojik Park gezileri sonrası Babaeski’ye hareket. Cedit Ali Pasa Camii,Sinan Köprüsü’nün gezilmesinden sonra Lüleburgaz’a hareket. Lüleburgaz’da Sokullu Mehmet Pasa Külliyesi gezisinden sonra Tekirdağ’a geçiş otele yerleşme. Aksam yemeği için Tekirdağ Köftecisine gidiyoruz. Aksam yemeği ardından otele dönüş aksam yemeği ve geceleme .
4.GÜN: TEKİRDAĞ-ŞARKÖY-MÜREFTE
Sabah kahvaltı sonrası Şarköy’e hareket. Mürefte Köyü ve Şarap
fabrikalarından birinin gezilmesi ardından köy içinde serbest zaman, Şarköy’e dönüş. Öğle yemeği ve serbest zaman ardından Tekirdağ’a dönüş. Sahilde serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama.

5.GÜN: TEKİRDAĞ-ANKARA
Sabah kahvaltısı ardından Rüstem Paşa Külliyesi, Namık Kemal Evi ve Macar kahramanı Rakaçi Evi ve Müzesinin gezilmesi ardından Ankara’ya hareket. Akşam saatlerinde Ankara’ya varış.


12 AYA KADAR TAKSİTLE ÖDEME İMKANI(Vade Farklı)

 İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI PEŞİN

445.00 YTL

 TEK KİŞİ FARKI

515.00 YTL

 06-12 YAŞ ÇOCUK

335.00 YTL


HİZMETLERİMİZ
 Özel tur otobüsü ile yolculuk
 3 Gece Konaklama
 Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigorta Poliçe Sertifikası
 4 Kahvaltı ve 3 Akşam yemeği
 Otopark ücretleri
 Rehberlik ve refakat hizmetleri
 Yolculuk sırasında ikramlar
 Otobüs ile olan bütün çevre gezileri

EKSTRA HİZMETLER
 Öğle yemekleri
 Oteldeki yemeklerde alınan içecekler, Minibar ve diğer ekstra harcamalar
 Müze-ören yeri giriş ücretleri

NOT 1: Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişide özel dizayn minibüs ile, 15-29 kişide küçük otobüs ile, 29 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır.
NOT 2: Haftalık turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve  iptal olması durumunda; min. 3 gün önceden haber verilir.
NOT 3: Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez; sadece koltuk numarası garantisi verilir.
NOT 4: Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.

Ulaşım

Ulaşım Dahil

Aktivite

Servisler

karadeniz turları ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı