Uçat Bileti

kapat

Facebook Sayfamızı Begenin

kapat
İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU
İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU,İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU fiyatı
İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU,İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU fiyatı İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU,İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU fiyatı İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU,İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU fiyatı İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU,İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU fiyatı İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU,İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU fiyatı
Kategori: Yurt İçi Turlar
Tur Adı: İSTANBUL KÜLTÜR SARAYLAR-BÜYÜKADA-BOĞAZ TURU
Zaman Aralığı: 2 Gece 3 Gün
Fiyatı: 361.00 TL / 380.00 TL


Tur Detayı

Yurt içi turları için tıklayın ...

Yurt İçi turlar için tıklayın ....

Hafta sonu turları için tıklayın...

Günü birlik turlar için tıklayın...

KONAKLAMA OTEL POLAT DEMİR (Tıklayınız>>>)

1.GÜN:
ANKARA-İSTANBUL: Saat 24:00 ‘da Sıhhiye Sezenler Sokak’taki Atatürk Lisesi önünden hareket. TEM Otoyolundan gerekli molalarla sabah saat’lerinde İstanbul’a varış.

2. GÜN: İSTANBUL-ADALAR:Sabah kahvaltı sonrası Kabataş İskelesinden ada vapuruna transfer. Vapurdan Kınalı Ada, Burgaz Ada ve Heybeli Adanın panoramik olarak görülmesi ardından Büyük Ada’ya varış. Büyük Ada’da alınacak öğle yemeği ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz faytonla ada turu yapabilirler .(Ekstra) Belirtilen saat’te toplanma dönüş için iskeleden vapurla İstanbul’a hareket. Otele yerleşme akşam yemeği ve konaklama.

3. GÜN: TARİHİ YARIMADA (TOPKAPI SARAYI – AYASOFYA YEREBATAN SARNICI - SULTAN AHMET MEYDANI: Sabah kahvaltı sonrası tarihi yarım adanın keşfi için hareket. Sultan Ahmet Meydan’ına varış.İstanbul’un önemli tarihi yapılarını bulunduğu tarihi meydanda sırasıyla Mısır’dan getirilen Obelisk,Dikilitaş, Burmalı Sütun ve Alman Çeşmesi’nin görülmesi ardından ,6. yy ‘da Bizans’ta Büyük Saray’ın su ihtiyacını karşılamak üzere 1. Jüstinyen tarafından yaptırılan halk arasında “Yerebatan Sarayı” olarak da bilinen. Yerebatan Sarnıcı ve aynı imparator tarafından İstanbul'un eski şehir merkezine katedral olarak inşa ettirilen, Osmanlı döneminde camii olarak kullanılan ve günümüzde müze olarak hizmet veren İsmi Yunanca "Kutsal Bilgelik" anlamına Ayasofya’nın gezilmesi,öğle yemeği ardından Fatih Sultan Mehmet tarafından yaptırılan Sultan Abdülmecit’in Dolmabahçe Sarayı’nı yaptırmasına kadar yaklaşık 380 sene imparatorluğun yönetim merkezi ve Osmanlı sultanlarının resmi ikametgâhı olan Topkapı Saray’ının gezilmesi ve otele hareket. Akşam yemeği ve konaklama. Arzu eden misafirlerimiz için Kumkapı’da eğlence (ekstra )

4.GÜN: KARİYE MÜZESİ-DOLMABAHÇE SARAYI-EMİNÖNÜ  BOGAZ TURU:
Sabah kahvaltı sonrası Edirnekapı’ya hareket. 6.yy da kilise olarak inşa edilen Osmanlı döneminde camii ‘ye çevrilen 1948 yılından bu yana müze olarak kullanılan mozaik ve freskoları ile ünlü Kariye Müzesinin gezilmesi ardından. Dolmabahçe’ye hareket.
1843-1855 tarihleri arasında Abdülmecit’in Saray mimarları Balyan kardeşlere yaptırdığı Ulu Önder Atatürk’ün son günlerini geçirdiği üç katlı, 2 anıtsal kapıya sahip Tören Salonu, Selamlık ve Harem bölümlerinden oluşan boğaz manzaralı Dolmabahçe Saray’ının görülmesi. Eminönü’ne hareket. Mısır Çarşısı ve Galata Köprüsünde öğle yemeği için serbest zaman ve alışveriş imkânı belirtilen saatte toplanma. Boğaz turu için tekneye hareket, tekne ile boğaz turu, Beylerbeyi’nde tekneden iniş. TEM otoyolundan gerekli molalarla Ankara’ya varış. Zevkli gezimizin sonu… 

 

12 AYA KADAR TAKSİTLE ÖDEME İMKANI(Vade Farklı)
 

 İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI PEŞİN

380.00 YTL

 TEK KİŞİ FARKI

450.00 YTL

 06-12 YAŞ ÇOCUK

320.00 YTL

HİZMETLERİMİZ
 Tur Otobüsü İle Özel Ulaşım
 Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigorta Poliçe Sertifikası
 2 Gece konaklama
 3 Sabah Kahvaltısı
 2 Akşam Yemeği
 Programda Belirtilen Çevre Gezileri 
 Vapurla Boğaz ve Adalar Turu
 Rehberlik ve Refakat Hizmetleri
 Özel ikramlar

EKSTRA HİZMETLERIMIZ
 Öğle Yemekleri
 Kumkapı’da akşam eğlencesi
 Oteldeki Ekstralar ve Yemeklerdeki içecekler
 Müze & Ören Yeri Girişleri
 Büyükada’da fayton turu

NOT 1: Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10–15 kişide özel dizayn minibüs ile, 15-29 kişide küçük otobüs ile, 29 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır.
NOT 2: Hafta sonu turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda; min. 3 gün önceden haber verilir.
NOT3: Araç yerleşme planında sağ,sol veya koridor,cam kenarı garantisi verilmez sadece koltuk numarası garantisi verilir.
NOT 4: Tur programında oluşabilecek değişiklikler rehber tarafından tur esnasında duyurulacaktır.
NOT 5: Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.

Ulaşım

Ulaşım Dahil

Aktivite

Servisler

karadeniz turları ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı