Uçat Bileti

kapat

Facebook Sayfamızı Begenin

kapat
BENELUX & PARIS-DÜSELDORF-LÜKSEMBURG-PARİS-BRÜKSEL-AMSTERDAM
BENELUX & PARIS-DÜSELDORF-LÜKSEMBURG-PARİS-BRÜKSEL-AMSTERDAM,BENELUX & PARIS-DÜSELDORF-LÜKSEMBURG-PARİS-BRÜKSEL-AMSTERDAM fiyatı
Kategori: Yurt Dışı Turlar
Tur Adı: BENELUX & PARIS-DÜSELDORF-LÜKSEMBURG-PARİS-BRÜKSEL-AMSTERDAM
Zaman Aralığı: 7 Gece 8 Gün
Fiyatı: 806.55 EURO / 849.00 EURO


Tur Detayı

Yurt dışı turlar için tıklayın...

 Yurt dışı TUR

Yurt dışında turlar

 

1.Gün  ANKARA -DÜSELDORF-LÜKSEMBURG
Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları ile Düseldorf’a uçuş. Yerel saat ile varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle Lüksemburg’a hareket. Otele yerleşme. Geceleme otelinizde.

2.Gün  LÜKSEMBURG-PARİS
Sabah kahvaltısının ardından Lüksemburg panoramik şehir turu. Panoramik Lüksemburg şehir turunda Petrus vadisini, eski şehir merkezini ve dar sokaklarını, şehir katedralini, Dükler sarayını görme imkânına sahip olacaksınız. Ardından Paris’e hareket ve varışımızla Paris panoramik şehir turu. Bu turumuzda Eiffel Kulesi, ünlü alışveriş caddesi Rivoli ve Champs Elysees, Louvre Müzesi, Zafer Meydanı ve Takı, Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasındadır. Daha sonra otele transfer ve yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelinizde.
3.Gün  PARİS
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan Montmartre ressamlar tepesi, tekne ile Seine Nehri gezisi ve Eiffel kulesi turuna katılabilirler (60 Euro). Akşam isteyen misafirlerimizle ekstra Paris by night ve dünyaca ünlü Lido Show. (120 Euro) Geceleme otelinizde.
4.Gün  PARİS
Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden konuklarımız rehberiniz tarafından ekstra olarak organize edilebilecek olan tam gün ekstra Disneyland turuna katılabilirler (85 Euro).Geceleme otelinizde.
5.Gün  PARİS-BRUKSEL
Sabah kahvaltının ardından Brüksel’e hareket. Güzergâh üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bruges turuna katılma imkânı.(30 euro). Brüksel’e varış ve panoramik şehir turu. Bu turumuzda Kraliyet Sarayı, Çin ve Japon evleri, Grand Place,  Borsa Binası, Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Otelinize transfer ve yerleşme. Geceleme otelinizde.
6.Gün  BRÜKSEL-AMSTERDAM
Sabah kahvaltının ardından Amsterdam’a hareket ediyoruz. Varış sonrası yapılacak şehir turumuzda Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otele hareket ve yerleşme. Geceleme otelinizde.
7.Gün  AMSTERDAM
Sabah kahvaltısı ardından arzu eden konuklarımızla yarım gün ekstra Marken & Volendam turu ( 45 euro) veya tam gün Grand Holland turu ( 75 Euro). Serbest zaman ve geceleme otelinizde.
8.GÜN  AMSTERDAM-KÖLN-DÜSELDORF-ANKARA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Ardından Köln’e hareket varışımızla yapılacak şehir turumuzda Gotik Katedrali, alışveriş caddeleri ve Rhein Nehri Köln’de görülecek yerler arasındadır. Düseldorf’a transferin ardından Pegasus Havayolları ile Ankara uçuş. Turumuzun sonu.

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:
Pegasus Havayolları ile ANKARA-DÜSELDORF-ANKARA parkurunda uçak bileti
3* ve 4* otellerde oda kahvaltı konaklamalar
Alan/otel/alan transferleri
Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri
Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Köln'de panoramik şehir turları
Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri
Zorunlu sigorta ücreti

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:
Havalimanı vergileri (150 EURO )
Vize ücreti ve servis bedeli ( 105 EURO )
Zorunlu sigorta ücreti
Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
Yurt dışı çıkış harcı bedeli
Müze ve ören yerleri girişleri
Rehber ve şoför tipleri

Havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Ulaşım

PEGASUS Havayolları ile

Aktivite

Servisler

karadeniz turları ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı