Uçat Bileti

kapat

Facebook Sayfamızı Begenin

kapat
AMASYA-BORABAY GÖLÜ-BALLICA MAGARASI-TOKAT
AMASYA-BORABAY GÖLÜ-BALLICA MAGARASI-TOKAT ,AMASYA-BORABAY GÖLÜ-BALLICA MAGARASI-TOKAT  fiyatı
Kategori: Yurt İçi Turlar
Tur Adı: AMASYA-BORABAY GÖLÜ-BALLICA MAGARASI-TOKAT
Zaman Aralığı: 1 Gece 2 Gün
Fiyatı: 175.50 TL / 195.00 TL


Tur Detayı

Yurt dışı turları için tıklayın...

1.GÜN: AMASYA-BORABAY GÖLÜ-TOKAT
Sabah saat 07.30’da Sıhhiye Sezenler Sokak Atatürk Lisesi önünden hareket. Gerekli molalarla Amasya’ya varış. Kalkolitik Çağ'dan itibaren Tunç Çağı, Hitit, Urartu, Frig, İskit, Pers, Helenistik, Roma, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait 12 aynı medeniyete ait Arkeolojik, Etnoğrafik, Sikke, mühür, El Yazması olmak üzere bugün itibari ile 23.476 eserin sergilenmekte olduğu Amasya Müzesi ve İlhanlı Mumyalarının gezilmesi. Daha sonra Çakallar Tepesi’ne çıkış, öğle yemeği ve şehrin kuşbakışı seyredilmesinin ardından Borabay Gölü’ne hareket.göl etrafında yürüyüş ve fotoğraf çekimi ardından Amasya’ya dönüş. 2. Beyazıt Camii ve külliyesi, Panoramik Yeşilırmak ve Yalı boyu evleri, Kral Kaya Mezarlarının görülmesi ardından Yalı boyu evlerinin güzel bir örneği olan Hazeranlar Konağının gezilmesi. Tokat’a hareket Otele yerleşme akşam yemeği ve konaklama.
2.GÜN TOKAT-BALLICA MAĞARASI-ANKARA
Sabah kahvaltı sonrası Tokat şehir turumuza başlıyoruz Latifoğlu Konağı, Tokat Mevlevihanesi Müze Ev, Gök medrese(Tokat Müzesi),Yazmacılar Han ve Taş han çevresinde Tokat’a has yazma alışverişi imkânı ve öğle yemeği ardından Tokat ili Pazar ilçesi Ballıca Köyü sınırları içinde bulunan denizden 1085 m yükseklikte bulunan Ballıca Mağarasına varış. Toplam 8 salondan oluşan Sarkıt, Dikit, Traverten havuzlar ve Soğan oluşumlu Sarkıtları ile öne çıkan Ballıca Mağara’sının gezilmesi. Ankara’ya hareket.gerekli molalarla Ankara’ya varış.Zevkli gezimizin sonu..


 
12 AYA KADAR TAKSİTLE ÖDEME İMKANI(Vade Farklı)
 

 İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI PEŞİN

 

195.00 YTL

 

 TEK KİŞİ FARKI

 

220.00 YTL

 

 06-12 YAŞ ÇOCUK

 

130.00 YTL

 

    
    HİZMETLERİMİZ
 Özel tur otobüsü ile yolculuk
  4 yıldızlı otelde 1 gece konaklama
 Zorunlu Paket Tur Seyahat Sigorta Poliçe Sertifikası
 2 kahvaltı (ilk gün araçta) ve 1 Akşam Yemeği
 Otopark ücretleri
 Rehberlik ve refakat hizmetleri
 Yolculuk sırasında ikramlar

    EKSTRA HİZMETLER
 Oteldeki yemeklerde alınan içecekler, mini bar ve diğer ekstra harcamalar
 Müze-ören yeri giriş ücretleri
 Öğle Yemekleri

NOT 1: Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 10-15 kişide özel dizayn minibüs ile, 15-29 kişide küçük otobüs ile, 29 kişinin üstünde ise 46 kişilik otobüslerimiz ile yapılacaktır.
NOT 2:Haftalık turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve  iptal olması durumunda; min. 3 gün önceden haber verilir.
NOT 3: Araç yerleşme planında sağ, sol veya koridor, cam kenarı garantisi verilmez; sadece koltuk numarası garantisi verilir.
NOT 4: Araç marka ve model belirtilmez. Acente gerektiğinde araç değişikliği yapabilir.

Ulaşım

Ulaşım Dahil

Aktivite

Servisler

karadeniz turları ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı