Uçat Bileti

kapat

Facebook Sayfamızı Begenin

kapat
ORTA AVRUPA TURU BUDAPEŞTE (2) & VİYANA (2) & PRAG (3)
ORTA AVRUPA TURU BUDAPEŞTE (2) & VİYANA (2) & PRAG (3) ,ORTA AVRUPA TURU BUDAPEŞTE (2) & VİYANA (2) & PRAG (3)  fiyatı
ORTA AVRUPA TURU BUDAPEŞTE (2) & VİYANA (2) & PRAG (3) ,ORTA AVRUPA TURU BUDAPEŞTE (2) & VİYANA (2) & PRAG (3)  fiyatı
Kategori: Yurt Dışı Turlar
Tur Adı: ORTA AVRUPA TURU BUDAPEŞTE (2) & VİYANA (2) & PRAG (3)
Zaman Aralığı: 7 Gece 8 Gün
Fiyatı: 521.55 EURO / 549.00 EURO


Tur Detayı

Yurt dışı turlar için tıklayın...

 Yurt dışıda tur

Yurt dışı turlar

1. GÜN   ISTANBUL- BUDAPEŞTE
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde siz değerli misafirlerimizle 05.00’te buluşma. TK 1435 sefer sayılı uçuş ile 07.55’de Budapeşte`ye hareket.08.55’de varış. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için alandan ayrılış. Turumuzda; Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Akşam arzu eden misafirler için organize edilecek ekstra Çigan Gecesine katılma imkanı . (Yemekli, içkili, müzikli eğlence)( 45 € ) Geceleme otelimizde.

2. GÜN   BUDAPESTE
Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra organize edilecek olan Esztergom & Visegrad & Szentendre gezisine katılabilirler. ( 60 € - Öğle yemekli ) Geceleme otelimizde.

3. GÜN   BUDAPESTE-VIYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Viyana’ya hareket. Yolda dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Bratislava Turuna ( Slovakya ) (30 € - YEMEKSIZ ) katılabilirler. Varışın ardından panoramik olarak düzenlenecek Viyana şehir turu için hareket. Görülecek yerler arasında; Opera, Üniversite, Parlamento Binası, Tiyatro, Prater, Holfburg ve Müzeler bölgesi bulunmaktadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak yapılacak Grinzing Meyhaneleri turlarına katılabilirler. ( 50 € ) Geceleme otelimizde.

4. GÜN   VIYANA
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz yarım günlük ekstra Mayerling, Seegrotte  Baden Şehri turuna katılabilirler.( Viyana Ormanları Turu )( 50 € ) Geceleme otelimizde.

5. GÜN   VIYANA-PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından özel otobüsümüz ile Prag’a hareket. Varışın ardından Panoramik olarak yapılacak şehir turumuz için şehir merkezine hareket ediyoruz. Şehir turunda,  Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben otele transfer ve yerleşme. Akşam dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Vlatava Nehrinde tekne turuna katılabilirler. ( 40 € ) Geceleme otelimizde.

6. GÜN   PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, isteyenler için alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra tam gün öğle yemekli Karlovy Vary turuna katılabilirler. (60 € ) İsteyen misafirlerimiz gece ekstra olarak düzenlenecek Çek folkloru eşliğinde yemekli, içkili, müzikli eğlenceye katılabilirler. ( 65 € ) Geceleme otelimizde.

7. GÜN   PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, isteyenler için alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz ekstra organize edilecek Dresden Turuna ( Almanya ) (60 € - YEMEKSIZ )  turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.

8. GÜN  PRAG –ISTANBUL
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından serbest zaman. İsteyenler için alışveriş ve dinlenme imkanı. Ardından havalimanına transfer, pasaport ve bilet işlemlerinin ardından TK 1768 Sefer sayılı uçuş ile 14:00’te İstanbul’a hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından saat 17:30’da İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

  12 AYA KADAR VADE FARKLI TAKSİT İMKANI

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

 Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

03 – 12 Yaş

Çocuk

0 –2 Yaş

Çocuk

 

 3* & 4* oteller

 

 

499 Euro.-

 
 
350 Euro.-

 

449 Euro.-

 

150 Euro.-FİYATLARIMIZA DÂHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:
 Türk Hava Yolları ile İstanbul-Budapeşte / Prag-İstanbul arası uçuşlar
 Alan/otel/alan ve Prag/Viyana/Budapeşte transferleri
 Budapeşte(2) -Viyana(2) - Prag(3) olmak üzere 7 gece 8 gün konaklama
 Programda belirtilen sabah kahvaltıları
 Prag, Viyana, Budapeşte yarım günlük panoramik şehir turları
 Profesyonel rehberlik hizmetleri

FİYATLARIMIZA DÂHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:                                                
 Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri   ( 150 Euro)
 Vize Ücreti, servis bedeli  ( 120 Euro )
 Seyahat sigortası  ( 15 Euro )
 Yurtdışı çıkış fonu ( 15 TL )
 Ekstra turlar
 Kişisel harcamalar

Ulaşım

THY Tarifeli Uçağı İle

Aktivite

Servisler

karadeniz turları ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı