Uçat Bileti

kapat

Facebook Sayfamızı Begenin

kapat
İSPANYA TURU MADRID (3) & BARCELONA (3)
İSPANYA TURU MADRID (3) & BARCELONA (3),İSPANYA TURU MADRID (3) & BARCELONA (3) fiyatı
İSPANYA TURU MADRID (3) & BARCELONA (3),İSPANYA TURU MADRID (3) & BARCELONA (3) fiyatı İSPANYA TURU MADRID (3) & BARCELONA (3),İSPANYA TURU MADRID (3) & BARCELONA (3) fiyatı İSPANYA TURU MADRID (3) & BARCELONA (3),İSPANYA TURU MADRID (3) & BARCELONA (3) fiyatı İSPANYA TURU MADRID (3) & BARCELONA (3),İSPANYA TURU MADRID (3) & BARCELONA (3) fiyatı
Kategori: Yurt Dışı Turlar
Tur Adı: İSPANYA TURU MADRID (3) & BARCELONA (3)
Zaman Aralığı: 6 Gece 7 Gün
Fiyatı: 806.55 EURO / 849.00 EURO


Tur Detayı

Yurt dışı turları için tıklayın...

Yurt dışı turu

Yurt dışı turlar

1.Gün   İSTANBUL - MADRİD
Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali siz değerli konuklarımızla buluşma. Check-in işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1857 sefer sayılı uçağı ile saat 10.10 da Madrid’e hareket ve 13.25 de varış. Varışımızın ardından yarım günlük şehir turu. Görülecek yerler arasında Puerto del Sol, Plaza Mayor, Paseyo de la Castellana, Boğa güreşi Arenası, Gran Via , Plaza de Espagna,  Kraliyet sarayı , Puerto de Alcana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

2.Gün   MADRİD 
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Toledo turuna (50 Euro) katılma imkanı. 15 y.y.’a kadar Müslüman, Yahudi ve Hristiyanların bir arada barış içinde barındığı, Unesco tarafından açık hava müzesi ve kültür şehri ilan edilen Unesco Dünya Kültür Miras Listesi’nde yer alan Toledo’da, Dünyanın en zengin katedrallerinden biri olan ve içerisinde ünlü ressam El Greco’nun orijinal tablolarının da bulunduğu Toledo Katedrali, Los Reyes Catolicos Kilisesi, San Martin Köprüsü, Damas Quinos (Şam İşi) altın el işçiliğinin yapıldığı atölyeler ve dükkanlar ile Toledo’nun en eski sinagogu ziyaret edilecek ve 15. & 16 y.y Arabesk ve Batı mimari değerleri arasında güzel bir gün geçireceksiniz. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

3.Gün   MADRİD 
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Segovia & Avila turuna (50 Euro) katılabilirler. Bu turumuzda Segovia Katedrali, Roma su kemerleri, ünlü Disneyland logosundaki kale ve kulelerin ilham kaynağı olan Alcazar Sarayı, Yahudi Mahalleleri ve Avrupa’nın en iyi korunmuş ortaçağ surları ile ünlü Avila kasabası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

4.Gün   MADRİD - BARCELONA
Sabah kahvaltısı sonrası özel otobüsümüzle Barcelona’ ya hareket. Yaklaşık 6 saatlik yolculuğumuzdan sonra Barcelona’ya varış ve ardından Barcelona şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, Sagra De Familia Kilisesi, Olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espanya bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize yerleşme ve dinlenme. Geceleme otelinizde.

5.Gün   BARCELONA
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra Gerona & Figueras turuna (65 Euro) katılma imkanı. Bu turumuzda Orta Çağ’dan kalma mimari yapılarıyla Gerona şehri, Büyük Katedrali ve Yahudi mahellesi, ünlü ressam Dali’nin doğduğu Figueras kasabası ve Dali Müzesi ziyaret edilecektir. Akşamı eğlenceli bir ortamda geçirmek isteyen misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Flamenco Gecesi’ne katılma imkanı (55 Euro).  Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

6.Gün   BARCELONA
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak düzenlenecek olan Montserrat & Sitges turuna (65 Euro) katılma imkânı. Bu turumuzda ünlü mimar Gaudi’nin dini eğitimini almış olduğu ve kendi eseri olan Sagrada Familia Kilisesi’nin yapımında kendisine ilham kaynağı olan, kutsal “Siyah Meryem” ikonunun dünya üzerinde tek olarak görülebileceği deniz seviyesinden 1200 metre yükseklikteki Büyük Montserrat Manastırı ile Montserrat Dişli sıradağlarının eteklerinden deniz kenarına inerek gezilen Sitges adındaki balıkçı sahil kasabası görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelinizde.
     
7.Gün   BARCELONA - İSTANBUL
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri. Uçak saatine bağlı olarak özel otobüslerimiz ile havalimanına transfer, check in işlemlerinin tamamlanmasından sonra Türk Havayolları’nın TK 1854 sefer sayılı uçağı ile saat 14.00 da İstanbul’a hareket. Saat 18.20 de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu. 

12 AYA VADE FARKLI KADAR TAKSİT İMKANI

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik
Oda / Kişibaşı

Tek Kişilik
Oda farkı

3 – 12 Yaş
Çocuk

0 –2 Yaş
Çocuk

 

 4* Şehir içi Oteller

 

 

 849 Euro.-

 

1049 Euro.-

 

 799 Euro.-

 

 250 Euro.-

 


 
 

 

 


FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:
 TÜRK Havayolları ile İstanbul-Madrid / Barcelona-İstanbul uçak bileti
 4* otellerde 6 gece kahvaltı dahil konaklama,
 Alan/Otel/Alan transferleri ve şehirlerarası transfer
 Panoramik Madrid ve Barcelona şehir turu
 Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:
 Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli ( 150 EURO )
  Vize ücreti ve servis bedeli (120 EURO) 
 Yurt dışı çıkış harcı bedeli
 Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar,
 Toledo Katedral girişi
  Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar 
 Müze ve ören yerleri girişleri
 İsteğe bağlı özel seyahat sağlık sigortası ( 15 EURO )

Ulaşım

THY Tarifeli Uçağı İle

Aktivite

Servisler

karadeniz turları ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı