Uçat Bileti

kapat

Facebook Sayfamızı Begenin

kapat
MOSKOVA&St.PETERSBURG
MOSKOVA&St.PETERSBURG,MOSKOVA&St.PETERSBURG fiyatı
MOSKOVA&St.PETERSBURG,MOSKOVA&St.PETERSBURG fiyatı MOSKOVA&St.PETERSBURG,MOSKOVA&St.PETERSBURG fiyatı MOSKOVA&St.PETERSBURG,MOSKOVA&St.PETERSBURG fiyatı MOSKOVA&St.PETERSBURG,MOSKOVA&St.PETERSBURG fiyatı MOSKOVA&St.PETERSBURG,MOSKOVA&St.PETERSBURG fiyatı
Kategori: Yurt Dışı Turlar
Tur Adı: MOSKOVA&St.PETERSBURG
Zaman Aralığı: 6 Gece 7 Gün
Fiyatı: 759.05 EURO / 799.00 EURO


Tur Detayı

Yurt dışı turları için tıklayın....

Yurt dışı tur için tıklayın

Yurt dışı turları

1.GÜN  İSTANBUL – MOSKOVA
Atatürk Havaalanı Dış Hatlar Terminali önünde saat siz değerli konuklarımızla saat 06.00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1413 seferi ile saat 08:40’ hareket. Yerel saat ile 12:40’da Mokova’ya varış. Varışımızı takiben alanda bekleyen özel otobüslerimiz ile şehir turu için hareket. Şehir turumuz esnasında; Tverskaya caddesi, Moskova nehri, Poklonnoya Tepesi, Lenin Heykeli, Bosoi Tiyatrosu, Kızıl Meydan ve Kremlin Sarayı görülecek yerler arasındadır. Daha sonra Alışveriş merkezlerinin gezilmesinin ardından otele transfer. Odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizede.
 
02.GÜN MOSKOVA
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Kremlin Saray & Katedral Turu (40 Euro). Çar Korkunç Ivan tarafından 1115 yılında yaptırılan ve Moskova’nın yanısıra Rusya’nın simgesi haline gelen Kremlin Sarayı gezimiz esnasında 2 ayrı katedrali de gezeceğiz. Bunlardan bir taneside Şark stilinde yapılmış olan, kubbeleri Islami eserlere benzeyen Saint-Basile Katedralidir. Tur sonrasında serbest zaman. Geceleme otelinizde.

03.GÜN MOSKOVA – St.PETERSBURG
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Moskova Metrosu ve Arbat turu (25 Euro). Turumuz hemen hemen tüm Dünya’nın en güzel dekore edilmiş metrosu olarak kabul ettiği Moskova Metrosunu gezmek ile başlıyor. Hergün milyonlarca kişinin taşındığı bu sanat harikası metro 1931 yılında inşa edilmeye başlanmış olup, günümüze kadar uzanmıştır. Daha sonra meşhur baştan başa ışıklarla donatılmış, Moskova’nın en meşhur sokaklarından biri olan “Arbat Sokağı’nda” güzel bir yürürüş ile turumuzu bitiriyoruz. Tur sonunda saat 19:00’da Moskova tren istasyonuna transfer ve keyifli bir tren yolculuğu.  Geceleme trende.

04.GÜN St.PETERSBURG
Sabah saat 08:30 civarı St.Petersburg’a varış ve İstasyon’da bekleyen özel otobüslerimiz ile şehir turu. Turumuz esnasında ; Nevski Caddesi, Puşkin Anıtı, Darphane, Avrora Gemisi ve Saray Meydanı görülecek yerler arasıdadır. Tur sonrası otele transfer, odaların alınmasının ardından serbset zaman. Geceleme otelinizde.

05.GÜN St.PETERSBURG
Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz için ekstra Hermitage Müzesi Turu (40 Euro). Çarlık ve Devrim dönemine ait yaklaşık 3 milyon eseri barından ve Neva Nehri yanında bulunan Dünya’nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi, en çok tablo koleksiyonunun bulunduğu müze olması nedeni ile Guinnes Rekorlar Kitabına girmiştir. Müze turumuz sonrası otele dönüş. Geceleme otelinizde.

06.GÜN St.PETERSBURG
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman veya arzu edenler ile yapılacak olan Peterhoff parkı  & Pavlovsk Saray turu (60 Euro). St.Petersburg’tan yaklaşık 45 dakikalık bir yolculuk sonrası Pavlosk kasabasında bulunan Pavlosk Sarayı’na geliyoruz. Çarlık Ailesinin muhteşem yaşantısının izlerini taşıyan bu saray gezimizden sonra, Peterhoff Parkı’na geçiyoruz. Bu parkta altın kaplı fiskiyeler eşliğinde kısa bir yürüyüş sonrası, Fin körfezine geliyoruz. Burada St.Petersburg’un muhteşem manzarası için fotoğraf molası. Tur sonunda otobüslerimiz ile otelimize dönüyoruz. Otele varış ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

07.GÜN St.PETERSBURG – İSTANBUL
Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve rehberinizin bildireceği transfer saatine kadar serbest zaman. Havalimanına transfer. Türk Havayolları TK 1402 sefer sayılı uçuş ile saat 18:50’de Istanbul’a uçuş. Türkiye yerel saati ile saat 21:10’da varış ve turumuzun sonu.

4* Borodino Plaza vb. / Moskova

Grand Express Tren konaklama – Premium Kabin
www.grandexpress.ru/en/


VADE FARKLI 12 TAKSİT İMKANI

PROMOSYON FİYATIMIZ 799 €URO
FİYATLARIMIZA HAVALİMANI VERGİLERİ DAHİLDİR. 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ:
 Türk Havayolları ile İstanbul – Moskova / St.Petersburg – İstanbul ekonomik sınıf uçuşları,
 Havaalanı otel havaalanı transferleri,
 Grand Express Treni ile Moskova - St.Petersburg arası tren yolculuğu,
 4* otellerde Moskova’da 2 gece ve St.Petersburg’da 3 gece kahvaltı dahil konaklama,
 Moskova ve St.Petersburg panoramik şehir turları,
 Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ:                                           
 Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli (150 Euro)
 Rusya vize ücreti ve servisleri bedeli (75 Euro)
 Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
 Yurtdışı çıkış harcı bedeli
 Seyahat sigortası (10 Euro)

Ulaşım

THY Tarifeli Uçağı İle

Aktivite

Servisler

karadeniz turları ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı